Bilgi almak için

Kasa Çeşitleri

Kasa ve Ataşman Değişimi

 

Sahip olduğunuz çeşitli ataşmanlar ile çok fazla alanda güvenilir ekip arkadaşınız ve çok yönlü teknik destek sağlayan yardımcınızdır.

İşinize uygun fazla ataşman alın saniyeler içinde değiştirip işinizi kolaylaştırın kazancınızı arttırın.

Kova Kasa

Kapılar,antreler,basamaklar,patika yolları gibi dar alanlar içinde insan gücü ile yapılan tuğla,kaldırım taşları,çimento ve kompost torbaları, drenaj borusu veya bahçe süsleri gibi paçaların taşıma işciliğini çok aza indiren kusursuz bir ataşman ile alternatif çözüm getirdik.

Yeşil alanlar, çevre, peyzaj, saha düzenleme işlerinde etkili bir ataşman.

Maden tünelleri, maden ve mineral işletmeleri, köprü, menfez inşaatları ve bakımlarında hayvancılık ve tarımın her alanında, seracılık işlerinde en yakın yardımcınız.

Genişlik: 76cm

Tekne Kasa

Yeşil alanlar, çevre, peyzaj, saha düzenleme, golf ve futbol sahaları, sera, bağ bahçe meyve, sebze, çiçek yetiştiricileri, zeytincilik, arıcılık, fındık, çay tarımı, hayvancılık ve benzeri işler için her zaman yanınızda.

Genişlik: 76cm
Balon Teker Genişlik: 92cm

Ayarlanabilir

L Platform

 

Arka duvar taşıyacağınız yüke uygun ayarlanır.

Kapılar,antreler,basamaklar,patika yolları gibi dar alanlar içinde insan gücü ile yapılan tuğla,kaldırım taşları,çimento ve kompost torbaları, drenaj borusu,arı kovanları,bahçe süsleri gibi paçaların taşıma işciliğini çok aza indiren kusursuz bir ataşman ile alternatif çözüm getirdik.

Genişlik: 76cm

Ayarlanabilir Çok Maksatlı

Izgara Platform

 

Arka duvar taşıyacağınız yüke uygun ayarlanır.

Meyve, sebze, çiçek yetiştiricileri, zeytincilik, arıcılık, fındık, çay tarımı, hayvancılık için ot,saman balyası, kaba yükler, orman ve benzeri işler için her zaman yanınızda.

v1 Genişlik: 110cm
v2 Genişlik: 76cm 
Izgara platform rafları

Izgaraf platform kasaya daha fazla malzeme yüklemek için raf sistemidir. Küçük ürünleri istiflemede kolaylıkla kullanılabilir.

Üst üste 2 adet olmak üzere raf takılabilir.